Aktualności
Zapraszamy!

Tydzień dla Bezpieczeństwa

W dniach 15–19 czerwca 2026 r. w naszej placówce realizujemy ogólnopolską akcję „Tydzień dla Bezpieczeństwa” pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Przed zbliżającymi się wakacjami chcemy wyposażyć naszych uczniów w wiedzę, która pozwoli im bezpiecznie spędzić letni wypoczynek.
W tym roku szkolnym działania profilaktyczne skupiają się na trzech filarach: bezpieczeństwo na drodze, bezpieczeństwo nad wodą i w górach, bezpieczeństwo cyfrowe.
Ze Strażą Miejską Bezpiecznie
20.03.2026
Ze Strażą Miejską Bezpiecznie
20.03.2026
Nasi piątoklasiści w III etapie konkursu „Ze Strażą Miejską Bezpiecznie”
Dzień Zdrowia Psychicznego
19.03.2026
Dzień Zdrowia Psychicznego
19.03.2026
Nasza podróż do krainy dobrego samopoczucia.

